| Μέγεθος κελύφους | 15 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 8 |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |