| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Αριθμός επαφών | 30 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |