| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 ° C έως +125 ° C |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
|---|---|
| Εκτίμηση τάσης | 500V |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Υλικό επαφής | Κράμα χαλκού |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 60 α |
| Αριθμός επαφών | 13 |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Αριθμός επαφών | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Ρύθμιση ενθέτων | Πολλαπλές |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Current Rating | 7 A |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Number of Contacts | 8 |
| Coupling Type | Threaded |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |