| Τύπος συνδέσμου | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Καρύδι συζεύξεων | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Σειρά | 4 |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό κέλυφος | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Βαθμολογία τάσης | 500V |
| Τελεία κελύφους | Πράσινη πλάκα καδμίου ελιάς |
| Μέγεθος επαφών | 16 |
| Μέγεθος τερματισμού | 20 |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 20 |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |