| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Αριθμός επαφών | 31 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τύπος επαφής | 8# Σύνδεση κοαξίου ή ισχύος |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τύπος | Καπάκι δοχείου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Λήξη | Με νήματα |
| Αριθμός επαφών | 16 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |