| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 128 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Σύνθετο κάδμιο πράσινο ελαιόλαδο |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| κατηγορία | D38999 Series Epoxy Potting |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
| Φινίρος | Πράσινο κάδμιο αλουμινίου |
| Αριθμός μέρους | D38999/20WJ14SN-H |
| Αριθμός επικοινωνίας | 42 |
|---|---|
| Σειρά | Δ38999 |
| Τύπος επαφής | Ύλη συγκολλήσεως |
| Τύπος | Προσαρμοσμένο δοχείο πάχους φλάντζας |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Αντοχή | 500 κύκλοι |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Σειρά | D38999/8D |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός τμήματος | 8D8711C11W35PN |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Νάιλον σχοινί και μάτι |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Λήξη | Νήμα |
| Μέγεθος κελύφους | 15 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Τύπος | Διάμετρος φλάντζας |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Στυλ συνδέσμου | Καπάκι σκόνης |
| Τύπος συνδέσμου | Σειρά D38999 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τελείωσε. | Άλλοι χάλυβες |
| Τύπος συνδέσμου | Κετασκευή για μαρμελάδες |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |