| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Τύπος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Γένος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Εκτίμηση τάσης | 500 V |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Αριθμός επαφών | 3 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός ανταλλακτικού | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Φινίρος | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-43 |