| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τύπος επαφής | PCB |
| Αριθμός επικοινωνίας | 128 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Ρύθμιση ενθέτων | Πολλαπλές |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ρύθμιση ενθέτων | 17-42 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος | Συρρικνώστε τον προσαρμογέα εκκίνησης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αριθμός τμήματος | M85049/69-09S |
| Γωνία και προφίλ | Καθαρός. |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 6 |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-35 |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Σύντομη ουρά PCB |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |