| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σειρά | Y11X |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A ̇ 100A |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Σειρά | Y11P |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | Υ11Π-0804ΤΚ2 |
| Φινλανδικά | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος συνδέσμου | Στρογγυλός ηλεκτρικός σύνδεσμος |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 24 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |