| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κωαξία |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος | Κύλινδρο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Καδμίου Ελαιόλαδο πράσινο |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Insert Arrangement | 17-26 |
|---|---|
| Contact Material | Copper Alloy |
| Number of Contacts | 18 |
| Part Number | D38999/26KF18PFN |
| Shell Finish | Stainless Steel Passivated |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 5 Α |
|---|---|
| Γένος | Υποδοχή σε σειρά |
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος σύνδεσης | Εγκύκλιος |
| Τελεία κελύφους | Χάλκινο Παθητικό |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Γένος | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Εκτίμηση τάσης | 500 V |
| Αριθμός επαφών | 22 |
| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Αριθμός ανταλλακτικού | MS27484T10F98PCN |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Φινίρος | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |