| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-11 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-35 |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Αριθμός επαφών | 1 |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 09-35 |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |