| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Φινίρος | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
| Επιμετάλλωση επαφής | Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Αριθμός μέρους | M85049/90-25W |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Τύπος προϊόντος | Επιστροφή συνδέσμου |
| Γωνία και προφίλ | 90°, Σύνδεση περιστροφής |
| Φινίρισμα | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος καλωδίου | Single-mode, πολλαπλού τρόπου |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια συνδετήρων | ≥50dB |
| Τελεία συνδετήρα | Χωρισμένα, Μη Χωρισμένα |
| Μοντάρισμα συνδετήρων | Εγκατάσταση πίνακα, ελεύθερη κρεμάλα |
| Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων | ≤ 0,2dB |