| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 09 |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 11 |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Μέγεθος κελύφους | 19 |
| Φύλο | Διάμετρος φλάντζας |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 33 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5A/10A |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 21 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Αριθμός επαφών | 85 |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 6 |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-35 |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |