| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 22 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τύπος συνδέσμου | Στενό Φλάντζ. |
|---|---|
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 3 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αριθμός επαφών | 32 |
|---|---|
| Φύλο | Συμπλέκτης με ευθεία λαβή καλωδίου |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Αριθμός επαφών | 21 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-26482 Σειρά Ι |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 27 |
| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
| Φύλο | Διάμετρος φλάντζας |
| Τερματισμός επαφής | Συναρμολόγηση |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Φύλο | Ερμητικό δοχείο |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |