| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Φύλο | Κύλινδρο |
| Finsh | Electroless νικέλιο |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5A |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Μέγεθος κελύφους | 11-05 |
| Αριθμός επαφών | 5 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | Πυροσβεστήρα |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Αριθμός επαφών | 23 |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Υλικό Επικοινωνίας | Κράμα χαλκού |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσός |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος σύνδεσης | Βύσμα απελευθέρωσης κορδονιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Finsh | Olive Green Cadmium |
| Ονομασία του προϊόντος | Καδμικό ελαιόλαδο |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Αριθμός επαφών | 55 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τύπος Συνδέσμου | Κύλινδρο |
| Υλικό επαφής | ΚΡΑΜΑ ΧΑΛΚΟΥ |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |