| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-24 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Αριθμός επαφών | 6 |
|---|---|
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-35 |
| Φύλο | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Αριθμός επαφών | 43 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -65℃ ~+200℃ |
|---|---|
| Εκτίμηση θερμοκρασίας | -65°C σε +125°C |
| Κατηγορία | Mil-dtl-38999 |
| Τύπος επικοινωνίας | Κόλλα μετάλλων |
| Τύπος | Διάμετρος φλάντζας |
| Ονομασία προϊόντος | MIL-DTL-38999 Σειρά Ι |
|---|---|
| Φύλο | Ευθύ βούλωμα |
| Μέγεθος κελύφους | 23 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 19 |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 26 |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τελεία κελύφους | Ατσάλι ατσάλι |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τύπος στερέωσης | Κρίμπ |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |