| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-43 |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Εναλλακτική θέση πλήκτρου | Β |
| Μέγεθος κελύφους | 25 |
| Ρύθμιση ενθέτων | 25-35 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος | Δοχείο |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Αριθμός επαφών | 79 |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
|---|---|
| Αριθμός επαφών | 13 |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Μέγεθος κελύφους | 12 |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
| Κατηγορία τάσης | 500 Β |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 12 |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55 έως 125 °C |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Μέγεθος κελύφους | 10 |
| Αριθμός τμήματος | MS27508E10B35P |
| Ρύθμιση ενθέτων | 09-98 |
|---|---|
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσό |
| Υλικό μονωτών | θερμοπλαστικά |
|---|---|
| Αριθμός τάσης | 500 Β |
| Αριθμός επαφών | 6 |
| Σειρά | MIL-DTL-38999 σειρά ΙΙ |
| Αριθμός τμήματος | MS27497T08B35SA |