| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 2 |
| Μέγεθος κελύφους | 17-82 |
| Τελεία κελύφους | Χωρίς ηλεκτρικό νικέλιο |
| Τύπος καλωδίου | Single-mode, πολλαπλού τρόπου |
|---|---|
| Επιστροφής απώλεια συνδετήρων | ≥50dB |
| Τελεία συνδετήρα | Χωρισμένα, Μη Χωρισμένα |
| Μοντάρισμα συνδετήρων | Εγκατάσταση πίνακα, ελεύθερη κρεμάλα |
| Απώλεια εισαγωγής συνδετήρων | ≤ 0,2dB |