| Υλικό κελύφους | Σύνθετα αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 22 |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | Σύνθετα αλουμινίου |
| Αριθμός επαφών | 32 |
| Τερματισμός συνδέσμου | Τραβήξτε, Συναρμολογήστε, Τραβήξτε |
|---|---|
| Αριθμός ινών | 1, 2, 4, 8, 12, 24 |
| Σύνδεσμος φύλο | Άντρας, θηλυκό |
| Τύπος συνδέσμου | Σύνδεσμοι οπτικών ινών |
| Διάστημα καλωδίου | 1m, 2m, 3m, 5m |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 13 Α |
|---|---|
| Τύπος ζεύξης | Με σπείρωμα |
| Τύπος επικοινωνίας | Τσακίζω |
| Τύπος σύνδεσης | Κετασκευή για μαρμελάδες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7 Α |
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |