| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
|---|---|
| Τελεία κελύφους | Electroless νικέλιο |
| Υλικό νάτρου ζεύξης | κράμα αργιλίου |
| Αριθμός επαφών | 12 |
| Τύπος συνδέσμου | Μικροσκοπικός συνδετήρας |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 13 |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία τάσης | J30-15TJL |
|---|---|
| Επικάλυψη επαφής | Χρυσός πέρα από το νικέλιο |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 5Α |
| Φύλο | Δοχείο |
| MIL Spec | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2014. |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Μέγεθος κελύφους | 11 |
| Τύπος συνδέσμου | Δοχείο |
| Μέγεθος κελύφους | 21-39 |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Contact Material | Copper Alloy |
|---|---|
| Voltage Rating | 500V |
| Gender | Microminiature Connectors |
| Number of Contact | 21 |
| Current Rating | 3 A |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
|---|---|
| Μέγεθος κελύφους | 17 |
| Τύπος συνδέσμου | Διάμετρος φλάντζας |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 7.5 Α |
| Φύλο | Πυροσβεστήρα για τοποθέτηση κουτιού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Αριθμός επαφών | 4 |
| Finsh | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Τύπος συνδέσμου | κυκλική |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
| Τελεία κελύφους | Καδμείο πράσινο ελιάς |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Τερματισμός επαφής | Κρίμπ |
| Φύλο | Σημείο τοποθέτησης στον τοίχο |
| Υλικό κελύφους | κράμα αργιλίου |