| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E14-19S |
|---|---|
| Γένος | Θηλυκός |
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Επικοινωνήστε με την Αντίσταση | ≤5 |
| Υλικό επαφής | Χαλκός |
| Φινλανδικά | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Shell Size | 13 |
| Number of Contact | 3 |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
| Current Rating | 7 A |
| Τύπος ζεύξης | Με νήματα |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Υλικό επαφής | Σύνθετο χαλκού |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C έως +125°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55 ~+125 °C |
|---|---|
| Ρεύμα εκτίμησης | 7.5 Α |
| Φινλανδικά | Καδμείο πράσινο ελιάς |
| Κατηγορία | Κυκλικοί συνδετήρες |
| Δονήσεις | 10~500Hz, επιτάχυνση 98 M/s2 |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | MS3112E10-06PNL |
|---|---|
| Εφαρμογή | UHF, FPC, Φούρνος μικροκυμάτων, Αυτοκίνητο |
| Υλικό επαφής | Ορείχαλκος |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Επιμετάλλωση |
| Στέγαση | Κράμα χαλκού |
| Κέλυφος συνδέσμου | ο Μαύρος που υποβάλλεται σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55℃ σε +125℃ |
| Μέγεθος κελύφους | 08 |
| Σειρά | Y50X |
| Αριθμός επαφών | 10 |
| Τύπος επαφής | Κρίμπ |
|---|---|
| Τελείωσε επαφή | Χρυσό |
| Ονομασία του προϊόντος | MIL-DTL-26482 σειρά ΙΙ |
| Κατηγορία τάσης | 500V |
| Μέγεθος κελύφους | 14 |